SOKOLIARSTVO - KANÁT

DENNÉ DETSKÉ TÁBORY

OZ PRÍRODA PRE DETI

DETSKÉ TÁBORY V MOJÍNE

z oNLINE SVETA DO PRÍRODY

Týždeň bez mobilu, ideálny čas vytvárať nové priateľstvá, možno aj na celý život. 

Zdravotnícky dozor | Profesionálni animátori | Zážitky | 5x denne strava | Aktivity v prírode | V prípade zlého počasia sa aktivity presúvajú do interiéru | Tematické tábory

Pripravujeme 2022

Športovo-rekreačný JUDO tábor
130€/DIEŤA

Dátum Pripravujeme

Športovo rekreačný tábor nielen pre džudistov ale aj pre tých, ktorý sa nimi chcú stať.
Tábor je určený pre deti od 6 – 12 rokov. 
Rozvýjanie pohybových schopností, práca v kolektíve, základy džuda. 
Každý absolvent obdrží diplom a tričko. 

environmentálny tábor

Pripravujeme 2022

Environmentálny tábor
130€/DIEŤA

Dátum Pripravujeme

cieľom je oboznamovanie detí s prírodou, jej faunou a flórou. Hravou formou spoznávať jednotlivé druhy zvierat a rastlín. S detmi budeme pravidelne navštevovať les, prírodu a učiť sa spoznávať stromy, rastliny a vtáctvo. Počas edukatívnych aktivív vyrábame produkty z prírodných materiálov. Učíme sa hravou formou o potrebe ochrany prídody a životného prostredia.

sokoliarsky tábor

Pripravujeme 2022

Sokoliarsky tábor
130€/DIEŤA

Dátum Pripravujeme

tábor je určený pre deti, ktoré majú radi dravce a prírodu. Deti sa počas tábora budú učiť o jednotlivých druhoch dravého vtáctva, ktoré chováme v sokoliarskom areáli. Sovy, orly, sokoly a jastraby. Počas edukatívnych aktivít budeme vyrábať pomôcky potrebné pre sokoliara ale aj jeho dravca. Učiť sa o sokoliarstve, ktoré je zapísané v UNESCO ako naše národné dedičstvo. 

teenagers tábor

Pripravujeme 2022

Teenagerský tábor
130€/DIEŤA

Dátum Pripravujeme

pre deti od 8 – 15 rokov

Tábor je pre teenagerov, ktorý sa neboja nových výziev, sú kreatívny a majú radi zábavu, prírodu. V tábore sa budeme veľa zabávať, hýbať sa na čerstvom vzduchu a určite tu nájdeš aj nové priateľstvá. Na mobil a tablet tu úplne zabudneš. 🙂

Športový tábor

Pripravujeme 2022

Športový tábor
130€/DIEŤA

dátum pripravujeme

Tábor určený pre deti, ktoré nadovšetko obľubujú športové aktivity a prírodu. Cieľom je rozvýať u detí šport, čím prispievame k ich zdravému životnému štýlu. Prípravené máme rôzne druhy športových aktivít ako aj pravidelné návštevy lesa, kde nás čakajú rôžne športové prekážky. Týždeň ukončíme olympiádou.

Turistický tábor

Pripravujeme 2022

Turistický tábor
130€/DIEŤA

Dátum Pripravujeme

Tábor určený pre deti, ktoré majú radi prírodu a zároveň aj k turistike. 

Cieľom je rozvýjať u detí záujem o turistiku. V rámci táboru sa deti budú môcť oboznámiť s turistickými chodníkmi v okolí spolu so sprievodcom. Pripravené sú aj rôzne sútaže a kvízy.