SOKOLIARSTVO - KANÁT

DENNÉ DETSKÉ TÁBORY

OZ PRÍRODA PRE DETI

DETSKÉ TÁBORY V MOJÍNE

z oNLINE SVETA DO PRÍRODY

Týždeň bez mobilu, ideálny čas vytvárať nové priateľstvá, možno aj na celý život. 

Zdravotnícky dozor | Profesionálni animátori | Zážitky | 5x denne strava | Aktivity v prírode | V prípade zlého počasia sa aktivity presúvajú do interiéru | Tematické tábory

NOVINKA

Športovo-rekreačný JUDO tábor
130€/DIEŤA

09. 08 - 13. 08. 2021

NOVINKA

Športovo rekreačný tábor nielen pre džudistov ale aj pre tých, ktorý sa nimi chcú stať.
Tábor je určený pre deti od 6 – 12 rokov. 
Rozvýjanie pohybových schopností, práca v kolektíve, základy džuda. 
Každý absolvent obdrží diplom a tričko. 

environmentálny tábor

PLNÝ

Environmentálny tábor
130€/DIEŤA

12. 07 - 16. 07. 2021

PLNÝ

cieľom je oboznamovanie detí s prírodou, jej faunou a flórou. Hravou formou spoznávať jednotlivé druhy zvierat a rastlín. S detmi budeme pravidelne navštevovať les, prírodu a učiť sa spoznávať stromy, rastliny a vtáctvo. Počas edukatívnych aktivív vyrábame produkty z prírodných materiálov. Učíme sa hravou formou o potrebe ochrany prídody a životného prostredia.

sokoliarsky tábor

PLNÝ

Sokoliarsky tábor
130€/DIEŤA

19. 07 - 23. 07. 2021

PLNÝ

tábor je určený pre deti, ktoré majú radi dravce a prírodu. Deti sa počas tábora budú učiť o jednotlivých druhoch dravého vtáctva, ktoré chováme v sokoliarskom areáli. Sovy, orly, sokoly a jastraby. Počas edukatívnych aktivít budeme vyrábať pomôcky potrebné pre sokoliara ale aj jeho dravca. Učiť sa o sokoliarstve, ktoré je zapísané v UNESCO ako naše národné dedičstvo. 

teenagers tábor

PLNÝ

Teenagerský tábor
130€/DIEŤA

26. 07 - 30. 07. 2021

PLNÝ

pre deti od 8 – 15 rokov

Tábor je pre teenagerov, ktorý sa neboja nových výziev, sú kreatívny a majú radi zábavu, prírodu. V tábore sa budeme veľa zabávať, hýbať sa na čerstvom vzduchu a určite tu nájdeš aj nové priateľstvá. Na mobil a tablet tu úplne zabudneš. 🙂

Športový tábor

PLNÝ

Športový tábor
130€/DIEŤA

02. 08 - 06. 08. 2021

PLNÝ

Tábor určený pre deti, ktoré nadovšetko obľubujú športové aktivity a prírodu. Cieľom je rozvýať u detí šport, čím prispievame k ich zdravému životnému štýlu. Prípravené máme rôzne druhy športových aktivít ako aj pravidelné návštevy lesa, kde nás čakajú rôžne športové prekážky. Týždeň ukončíme olympiádou.

Turistický tábor

PLNÝ

Turistický tábor
130€/DIEŤA

16. 08 - 20. 08. 2021

PLNÝ

Tábor určený pre deti, ktoré majú radi prírodu a zároveň aj k turistike. 

Cieľom je rozvýjať u detí záujem o turistiku. V rámci táboru sa deti budú môcť oboznámiť s turistickými chodníkmi v okolí spolu so sprievodcom. Pripravené sú aj rôzne sútaže a kvízy.